KONST / Litografier / Färglitografi 15123013
nr 1512 3013
Lena Westerlund
(f. 1948), Sverige
Röd stuga i en skog. Signerad, numrerad 175/210. Färglitografi, bmått: 20x24 cm, yttermått inklusive ram: 46x39 cm
Lena Westerlund, svensk målare och tecknare född 1948 i Kristinehamn.
Utrop:
500 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:26:42
Lena Westerlund
Läs mer om Lena Westerlund